FiresideGathering III. - Poděkování | Firesidegatherings.eu

FiresideGathering III. - Poděkování

FiresideGathering III. - Poděkování

Turnaj je úspěšně za námi a je čas na trošku vánočního odpočinku. Ještě předtím tu však máme poslední povinnost, kterou je shrnutí celé akce.

I přesto, že jsme nedosáhli plné kapacity 64 hráčů (zúčastnilo se 51 hráčů), mohu za celý realizační tým říci, že máme z turnaje všichni dobrý pocit. A je to hlavně díky vám hráčům a vašim kladným ohlasům, které nás velmi těší a povzbuzují nás k dalšímu zlepšování a pořádání této akce. Za nás za všechny bych vám tedy chtěl velmi poděkovat za účast a skvělou přátelskou atmosféru, kterou se vám na turnaji podařilo vytvořit. Malou připomínku naleznete v galerii.

 

Myslím, že jsme viděli spoustu zajímavých decků a matchů díky čemuž jsme na streamu překročili tisícovou hranici a přilákali 1658 návštěvníků. Zde samozřejmě musím zmínit finalisty a výherce turnaje, kteří předvedli excelentní výkony. Ještě jednou velmi gratulujeme. 

 

  • 1. místo Darkan
  • 2. místo NeuRoTiC
  • 3. místo Meg

 

 

Well Played!!!

 

Velké díky patří také našim sponzorům, bez kterých bychom tuto akci nemohli realizovat a pořádat ji pro vás zcela zdarma. Jmenovitě tedy děkujeme Fakultě Aplikované Informatiky a firmám MSI, Medoks a RedBull

 

Pokud máte nějakou připomínku, nápad na zlepšení nebo cokoliv jiného k turnaji, budeme rádi, když nám napíšete zde na stránkách nebo na našem Facebooku. Doufáme, že se za rok opět sejdeme a společně turnaj posuneme zase o kousek dál. A třeba i dříve než za rok, těšíme se ;) 

 

To už bude pomalu asi vše, takže ještě jednou velké díky a za celý tým přeji pohodové vánoční svátky a šťastný nový rok. 

 

Krbča

Klíčová slova: FiresideGatherings, Hearthstone, Zlín