Novinky k turnaji | Firesidegatherings.eu

Novinky k turnaji

Novinky k turnaji

Turnaj se nám pomalu blíží a my vám přínášíme několik novinek, které by vás mohli zajímat. Tou největší je asi oznámení dalšího sponzora, kterým je stejně jako minulý rok firma MSI. Pro vás to samozřejmě znamená novou výzvu v podobě hodnotných cen. Výherci se mohou těšit na nadupanou herní myšku MSI DS200 nebo roztomilého dráčka, který nesmí chybět ve sbírce správného gamera. Na ukázku cen se můžete podívat níže. Přikládáme i mix cen od FAI UTB. 

 

               

 

Druhým bodem jsou poté registrace do trunaje. Jak asi víte, zbývá nám už jen několik míst pro registraci s vlastním zařízením. Ozývají se nám však hráči, kteří propásli registraci se zapůjčeným PC a chtěli by se turnaje zúčastnit. Rozhodli jsme se tedy, otevřít další vlnu registrace jako náhradník (dnes v 20:00). Tento typ, vám bohužel nemůže na 100% zaručit účast, nicméně v minulém roce se nám několik registrovaných hráčů nedostavilo a bylo tedy pár volných míst. Pokud by se tato situace opakovala, příjdou na řadu náhradníci a to v pořadí v jakém se zaregistrovali. 

 

Posledním bodem je poté oznámení nejen pro hráče, ale hlavně pro diváky, kteří se na akci příjdou podívat. Krom už standardního promítání streamu, medových kuličeka a možnosti získat pár HS balíčků, přidáváme letos i fotokoutek, kde se budete moci vyfotit například s Ashbringerm, legendárním mečem Tiriona Fordringa. Navíc budeme mezi diváky letos rozdávat i drobné ceny formou losování. 

 

Sledujte novinky pro další info, těšíme se na váši účast na akci ;) 

Klíčová slova: Hearthstone, fireside gathering, fai, utb, turnaj,