Poděkování a pár slov na závěr :) | Firesidegatherings.eu

Poděkování a pár slov na závěr :)

Poděkování a pár slov na závěr :)

 

 

Turnaj je úspěšně za námi, ale my tu však máme ještě poslední povinnost, kterou je shrnutí celé akce. I přesto, že jsme zdaleka nedosáhli plné kapacity (což sebou samozřejmě přináší určité problémy), mohu za celý realizační tým říci, že máme z turnaje velmi dobrý pocit. A je to hlavně díky vám hráčům a vašim kladným ohlasům, které nás velmi těší a povzbuzují nás k dalšímu zlepšování a pokračování v tom, co děláme. Za nás za všechny bych vám tedy chtěl velmi poděkovat za účast a skvělou přátelskou atmosféru, kterou se vám na turnaji podařilo vytvořit.

 

Díky patří rovněž našemu sponzoru RedBull, který vás na akci zásoboval energií a krom nabité welcome party uspořádal také turnaj v hodu vlaštovkou, který jsme si moc užili. 

 

V neposlední řadě musíme také zmínit výherce turnaje, kteří předvedli excelentní výkony. Ještě jednou velmi gratulujeme. 

 

  • 1. místo eSuba.Scruffy
  • 2. místo Eclot.zataro
  • 3/4. místo Eclot.Matty/MPS_Faeli

 

Well Played!!!

 

Kvůli zhoršeným světelným podmínkám se nám bohužel ztenčil počet kvalitních fotek, ty lepší naleznete v galerii. Pokud byste se chtěli s ostatními podělit o nějaké vaše fotky, budeme rádi, když nám je pošlete a my přidáme na stránky. Stejně tak pokud máte nějakou připomínku, nápad na zlepšení nebo cokoliv jiného k turnaji, budeme rádi, když nám napíšete zde na stránkách nebo na našem Facebooku.

 

Doufáme, že se opět sejdeme (snad ve větších počtech) na další akci a společně turnaj posuneme zase o kousek dál

 

Krbča

 

Klíčová slova: hearthstone, mčr, mčr body, hodnocený trunaj, e-sport