Poslední update před turnajem! | Firesidegatherings.eu

Poslední update před turnajem!

Poslední update před turnajem!

Máme tu posledních pár aktualizací před samotným turnajem. Nějaké dobré, ale tentokrát bohužel i nějaké špatné  Začněme tedy tím horším. Ač jsme se snažili, tak se nám pro letošní turnaj nepodařilo domluvit stejné sponzory jako v letech minulých, což se bohužel trošku promítne na cenách a odměnách. Na druhou stranu můžeme rovnou oznámit nového sponzora, kterým je firma Cream Real Estate. Ta do turnaje věnuje balíčky pro vítěze obsahující například flash disky, sluchátka a také výkonné power banky, s kterými vám už nikdy nedojde energie. 

 

Druhou horší zprávou je, že budeme z organizačních důvodů muset částečně omezit doprovodné aktivity. Zatím přesně nevíme, co konkrétně bude potřeba omezit (v nejhorším případě úplně vypustit), ale pokusíme se zachovat vše, alespoň v menším měřítku. 

 

V letošním ročníku máte poprvé možnost rozhodnout, jakým způsobem si chcete ukrátit volný čas mezi zápasy a zvolit si unikátní Fireside Brawl, který bude možné na akci hrát. Vybírat můžete z devíti možností a některé vypadají opravdu zajímavě. Hlasujte tedy, který z brawlů bude na akci dostupný v této anketě. Hlasovat můžete až do pátku odpoledne, kdy bude výběr uzavřen

 

I přes drobné komplikace věříme, že se akce vydaří, všichni se budeme bavit a kvalitně si zahrajeme. To je přece to, proč jsme tu

 

P.S.: Pokud se účastníte, nezapomeňte v uživatelském účtu potvrdit/zrušit vaši účast. Pokud se účastníte s vlastním zařízením (notebook) vezměte si pokud možno prosím sebou prodlužku/rozdvojku. 

Klíčová slova: firesidegathering, hearthstone, Zlín, fai