Už jste zkusili virtuální realitu? S námi máte šanci! | Firesidegatherings.eu

Už jste zkusili virtuální realitu? S námi máte šanci!

Už jste zkusili virtuální realitu? S námi máte šanci!

Věděli jste, že už na pár dní se ve Zlíně otvírá nejmodernější virtuální aréna v ČR? A věděli jste, že v rámci našeho turnaje můžete vyhrát volnou vstupenku a vyzkoušet si tak virtuální realitu špičkové úrovně na vlastní kůži? A to vše díky našemu novému sponzoru Virtual Arena Zlín.

 

Pokud jste se nestihli zaregistrovat do turnaje, nezoufejte, zasoutěžit si o volnou vstupenku budou mít možnost i diváci, co se přijdou na akci jen podívat. A abychom zvýšili vaši šanci na výhru, poradíme vám, že byste si měli trošku zopakovat názvy Hearthstone karet. Splnění jedné z našich doprovodných aktivit pro vás potom bude hračka a budete si moci odškrtnout další položku z našeho "Event questu" ;)

 

Kdybyste si však přece jen chtěli zahrát i v rámci turnaje o ceny, zkuste nám napsat. Když bude zájem velký, jsme připraveni pro vás otevřít další registraci a rozšířit celkový počet hráčů v turnaji. 

 

Klíčová slova: hearthstone, turnaj, firesidegatherings.cz, virtarena.cz, , sponzor, pro diváky, soutěž, Virtual Aréna Zlín